Главная » Статьи » Практические советы » Как сделать

Складності установки системи безпеки

Система безпеки встановлюється там, де є можливість злому, крадіжки і так далі. Особливо якщо житловий будинок не захищений від посягань, зловмисників і знаходиться на значній відстані від міста або інших житлових будинків. Складність її установки визначається вибором пристрою: це можуть бути як провідні, так і бездротові, все залежить від того, що і кого конкретно необхідно охороняти.

Дротові системи здатні швидше передавати інформацію, здійснювати обмін між індикатором і пультом спостереження. Але якщо необхідно об'єднати в одне кілька віддалених об'єктів, то можуть виникнути проблеми. Не секрет - бездротові системи будуть більш безпечними, оскільки що чим більше кабелів використовується при прокладанні, тим менша надійність. До бездротових можна віднести телефонну лінію, якщо її розглядати в межах одного об'єкта, а не кількох, цифрову, тобто мобільний зв'язок і радіохвилі.

Багато фахівців вважають, що канали цифрової передачі інформації є найоптимальнішими. Адже налагоджена робота через центр систем безпеки. Це говорить про те, що фахівці компанії постійно проводять моніторинг систем охоронної сигналізації та спостереження і відбирають ідеальні варіанти. Наприклад, передача інформації цифрового формату в такій ситуації є ідеальним рішенням. Але й тут є свої труднощі, які виникають у зв'язку з використанням мобільних пристроїв. А ті, як відомо, не завжди можуть похвалитися хорошим аналоговим сигналом і в разі збою на підстанції охоронна служба буде повністю обеззброєна. Але, тим не менш, зв'язок по мобільному телефону є найпоширенішим.

Ідеальний варіант поєднання декількох систем безпеки. Наприклад, провідної і безпровідної. Тим більше, що телефонний провід, який прокладається від розетки до датчика або до іншого стаціонарного устаткування досить тонкий і майже непомітний, тому і є хорошим засобом для використання в системі патрулювання території та організації відеоспостереження.

Якщо виникають труднощі з монтуванням кабелю, то в такому випадку можна використовувати існуючі лінії зв'язку і просто підключиться до них і до автоматичної телефонної станції. Якщо немає такої можливості, то можна провести і підключити нові лінії, а також встановити свій модуль автоматичної телефонної підстанції.

У кожному разі, якщо виникають проблеми під час підключення охоронного обладнання, то необхідно звернутися до фахівців і тільки після консультації приймати остаточне рішення з приводу кращого вибору системи безпеки і способів її монтажу.

Категория: Как сделать | Добавил: admin (02.09.2015)
Просмотров: 375 | Теги: система безпеки, системи безпеки, установка системи безпеки | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar