Главная » Статьи » Интерьер » Интерьер квартиры

Смужки в інтер'єрі

Смужки в інтер'єрі завжди будуть виглядати модно. Незважаючи навіть на, здавалося б, очевидну зовнішню простоту, саме "смужка" може стати тією родзинкою, яка зробить ваш інтер'єр унікальним, стильним, незвичайним.

Втім, варто пам'ятати деякі особливості при роботі зі смужкою. Необхідно знати і пам'ятати, що вертикальні смуги на стінах візуально звужують площу приміщення. Горизонтальні ж навпаки "прибирають" висоту. Особливо сміливі, тому, можуть спробувати поєднувати горизонтальну і вертикальну смужки. Також особливий ефект досягається при поєднанні смугастого малюнка на стінах і на підлозі. Наприклад, даний дизайн візуально розширить і зробить цікавим вузький передпокій і його підлогове покриття, яке виконано в інтенсивну горизонтальну смужку.

Крім властивостей візуально змінювати розміри і площу приміщення, смужки володіють здатністю надавати будь-якого інтер'єру більшу стриманість і строгість. Правда, при вмілому поєднанні колірної гами, товщини і розташування смуг, приміщенню можна надати, оригінальну яскравість і унікальну насиченість. Пожвавити нейтральними кольорами спокійний інтер'єр можна за допомогою яскравого по виконанню смугастого підлогового покриття. Смугаста "родзинка" дизайну здатна створити затишок і неперевершену атмосферу в інтер'єрі.

Смугастості в інтер'єрі можна добитися не тільки за допомогою різних кольорів, але і при зміні фактур. Вельми гармонійно і красиво виглядатимуть оброблені дерев'яними рейками стіни вашого приміщення. Також можна чергувати за кольорами чи фактурі плитку у ванній. У цьому випадку можна використовувати два контрастні кольори або декілька, які відрізняються один від одного блідими відтінками.

Пам'ятайте, що смуги відмінно підходять не тільки для стін і підлоги, а й для меблів, дверей та інших елементів інтер'єру. Покривала, світильники, килими або ж посуд можна прикрасити смужкою.

При створенні смугастого інтер'єру, варто добре все продумати, беручи в розрахунок навіть самі незначні дрібниці. Тоді смужка стане для вас символом домашнього затишку та благополуччя на багато, багато років.

Категория: Интерьер квартиры | Добавил: BossOlena (15.10.2015)
Просмотров: 358 | Теги: смужки, інтер'єр | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar